Cont turist Cont agentie Cont hotel |
Infoturism.ro - rezerva vacanta online
Inapoi la cautare oferte Home > Sejururi > Sejur Limassol >

Sejur Park Beach

Pentru detalii sau rezervari directe:

Rezerva acum Click pentru a vizualiza numerele de telefon

 
Alte oferte ale agentiei +
Date contact agentie +
Detalii agentie

Sejur in Limassol la Park Beach - 7 nopti

 Park Beach  Park Beach  Park Beach  Park Beach  Park Beach  Park Beach  Park Beach  Park Beach  Park Beach  Park Beach  Park Beach  Park Beach
Localizare:
Pozitionat in statiunea Limassol, la distanta de 3km de centru, langa statie de autobus si cateva minute de mers de centrul commercial turistic, cu magazine, taverne si restaurante, cluburi de noapte; Construit pe plaja si inconjurat de o pajiste larga si un parc de pini si eucalipt;
Facilitati hotel:
Este format din cladirea principala si patru extensii joase cu camere foarte spaioase cu iesire direct pe pajistea cu iarba; Piscina in aer liber cu terasa, sezlonguri si umbrele, piscina pentru copii, 2 restaurante (interior si pe terasa), pool sanak-bar; servicii la cerere: asistenta medicala, exchange, safe.
Facilitati camere:
Format din 111 camere renovate si remobilate: duble/ triple, cu inland sau sea view; dotate cu balcon sau terasa, aer conditionat, incalzire centrala, baie, telefon, TV sat, mini bar; safe (contra cost);
Sport si agrement:
Sporturi nautice; sala de fitness, sauna, Jacuzzi; Organizeaza Seara Cipriota cu preparate si muzica live traditionala;
Facilitati pentru copii:
Spatiu de joaca special amenajat pentru copii, sala de jocuri; la cerere: baby sitting service.


Oferta Limassol, Cipru, Sejur 7 nopți, cu plecare din Cluj Napoca (CA)

 Park Beach

Servicii incluse
-Transport cu avionul pe ruta Cluj (CLJ) - Larnaca (LCA), Larnaca (LCA) - Cluj (CLJ)
-1 bagaj de cală și 1 bagaj de mână/ persoană
-Taxe de aeroport
-Transfer de aeroport - hotel - aeroport
-Cazare 7 nopți
-Asistență turistică în limba română


Servicii neincluse
-Asigurare de călătorie medicală și storno (Neinclus)
-Cheltuieli personale, bacșișuri, băuturi și servicii/facilități neincluse în prețul pachetului (în funcție de oferta fiecărui hotel) (Neinclus)


Descriere / Alte informatii
ATENTIE!!! TARIFELE SE POT MODIFICA IN FUNCTIE DE DISPONIBILUL LA AVION

Condiții de călătorie: https://www.mae.ro/travel-conditions/3682

Pret pe sejur de persoana in tip camera cu Demipensiune inclusa si transport Avion cu plecare din Cluj-Napoca (taxa de aeroport inclusa)

Pret/sejur/persoana/tip camera
Perioada Single Double Triple +RON  
13.Jun.2026 - 20.Jun.2026 - 769 EURO - - Rezervare
Ofertă cu locuri limitate!
Pentru disponibilităţi şi preţuri detaliate, vă rugăm contactaţi agenţia.
Ofertă actualizată în data de: 29.01.2026
Oferta din categoria:
Pentru a putea raporta o oferta trebuie sa ai cont de utilizator pe InfoTurism.ro


# #